20.4.18

Sustainable Fashion Awards 2018 polski      españolZ czym kojarzy Wam się termin ZRÓWNOWAŻONA MODA? Dla mnie ma ona wiele wymiarów - począwszy od lokalnej produkcji, korzystania z materiałów organicznych lub pochodzących z recyclingu czy upcyclingu, jak najlepszego wykorzystania elementów w zgodzie z Zero Waste, a także do zapewniania dobrych warunków pracy oraz godziwego wynagrodzenia. Z przyjemnością obserwuję rozwój nowych ekologicznych kolekcji projektantów lub marek, które doskonale wpisują się w tą filozofię. To właśnie dla nich powstał konkurs Sustainable Fashion Awards 2018 (SFA)
W SFA mogą brać udział projektanci oraz marki z całego świata, których działania można określić jako społecznie lub środowiskowo odpowiedzialne. Do wygrania jest nagroda wysokości 6 000 $, której połowa przeznaczona zostanie na wybraną przez zwycięzcę organizację pozarządową promującą zrównoważoną modę. Możliwość zgłoszenia się do konkursu SFA mają zarówno zawodowcy, jak i początkujące talenty - wystarczy mieć co najmniej jeden ukończony projekt w obszarze zrównoważonej mody. Zgłoszenie należy wysłać najpóźniej do 31 sierpnia 2018, a finał konkursu jest planowany na dzień 31 października bieżącego roku. Więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj: https://jakandjil.pl/sfa2018/.


Osobiście w pełni popieram inicjatywę promowania zrównoważonej mody i uważam, że konkurs SFA stanowi ku temu doskonałą okazję. Jeśli wierzycie, że Wasza marka ma odpowiedzialny stosunek do ludzi i środowiska to zachęcam Was gorąco do udziału w Sustainable Fashion Awards 2018!

Jestem ciekawa czy temat zrównoważonej mody jest Wam bliski. Jeśli tak to z chęcią poznam zrównoważone marki, które rozwijacie lub firmy, których produkty kupujecie. Czekam na Wasze komentarze. Miłego dnia! :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 NETSTYLISTKA